Okunma

Askeri Standartlara Göre Teknoloji


16 Kasım 2010 Salı 18:00
Askeri Standartlara Göre Teknoloji

Geçtiğimiz aylarda MSI firması ilginç bir ürün konseptini piyasaya sürmüştü. Military Class adlı bu serideki ürünler, Amerikan ordusunun dayanıklık ve çalışma testlerine tabii tutularak üretiliyordu.

Firma bu konseptin beğenilmesine üzerine serinin Ar-Ge bütçesini artırmaya karar verdi. MSI yaptığı duyuruyla Military Class 2 serini tanıttı.

Bu Seriye Ait Ürünlerde Hangi Bileşenler Kullanılacak?

 

 

Seride bulunan, Tantal Çekirdekli Hi-c CAP  adlı ürün, işlemci için gerekli gücü sessiz şekilde sağlarken, Super Ferite Choke (Super Ferrit Boğum) adlı ürün ise kullanıcılara daha fazla performans ve dayanıklılık vadediyor.

Seride bulunan son ürün ise Solid CAP adını taşıyor. Bu kapasitör, 10 yıl boyunca çalışma garantisi verirken daha çok performans ve daha az ısınma özelliklerine sahip olacak. 

:: Military Class 2’ye ait bir ürünü satın almayı düşünüyor musunuz?


 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Askeri Standartlara Göre Teknoloji konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Askeri Standartlara Göre Teknoloji ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Askeri Standartlara Göre Teknoloji ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "