Okunma

Minecraft yeni platformuna geliyor!


14 Nisan 2017 Cuma 11:30
Minecraft yeni platformuna geliyor!

Geride bıraktığımız Ocak ayında Nintendo Switch konsolu için duyurulan ve tüm dünyada çok sevilen Minecraft, Nintendo Switch konsolu için kesin çıkış tarihi yayınlandı.

Minecraft, Nintendo Switch’e geliyor

Minecraft oyununun Nintendo Switch konsolu için ilk duyurulduğu zaman internet üzerinden oynanıp oynanamayacağı bilinmiyordu. Fakat günler geçtikçe Minecraft oyununun Nintendo Switch üzerinden online oynanılabileceği kesinleşti. 

Minecraft oyununu tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi online olarak oynayabileceksiniz. Fakat şu anlık Nintendo Switch konsolunda çoklu modda sadece sekiz oyuncu aynı anda oynayabilecek.

Çoklu modun yanı sıra PlayStation konsolunda Minecraft’ı aynı anda bölünmüş ekranlarda oynayabiliyorduk. Bu özelliği Nintendo Switch konsolunda görmek isteyen Minecraft severlere güzel bir haber verelim, bu özellik Nintendo Switch konsolunda da olacak.

17-04/13/minecraft-1970876_1280.jpg

11 Mayıs‘ta Nintendo Switch sürümü çıkacak oyunun Nintendo Switch’e çıkarılmasında, daha önce Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, Playstation 4, PS Vita ve Wii U konsollarına çıkaran 4J Studios‘un büyük katkısı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Microsoft kısa süre önce Minecraft oyununa kullanıcıların kendi oluşturdukları skinleri ve haritaları satabileceği bir market özelliği getirerek, Minecraft oyuncularına para kazanma imkanı sunmuştu. Fakat bu özellik Nintendo Switch konsoluna şimdilik gelmeyecek.

::Minecraft’ı Nintendo Switch üzerinde oynamayı düşünen var mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Minecraft yeni platformuna geliyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şu oyunun optimizasyonunu geliştirseler keşke. Full grafiklerle yeni oyunları oynadığım bilgisayarımda Minecraft en düşük ayarda bile kasıyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ***** master race

" Minecraft yeni platformuna geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Minecraft yeni platformuna geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Minecraft yeni platformuna geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "