Okunma

Adresi Anında Bulun


03 Şubat 2009 Salı 20:21
Adresi Anında Bulun

İnternet sitelerinde gördüğünüz adresleri seçili hale getirdikten sonra sürükle bırak mantığı ile Minimap Sidebar’ın penceresine götürüp doğrudan harita üzerinde adresin tam yerini bulabiliyorsunuz. Adres satırının hemen yanında yer alan butona tıkladığınızda tarayıcı pencerenizin sol tarafında eklentiye ait bir bölüm ortaya çıkıyor. Bu bölüm adresin görüntülendiği ve adrese dair diğer bilgilerin yer aldığı bir alan. Google Earth, Tagzania, Platial, Geourl gibi servisleri barındıran eklenti ile hem internet sitelerini hem de adrese ait tüm haritaları aynı pencerede görüntüleyebileceksiniz.

 

 

:: Eklentiyi indirmek için tıklayın.

::
Eklenti ile ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi için: Tony Farndon
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Adresi Anında Bulun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    alın şehir

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çok güzel bitşey tavsiye ederim

  3. SDN Okuru dedi ki:

    hayırlı olsun

" Adresi Anında Bulun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adresi Anında Bulun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adresi Anında Bulun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "