Okunma

Mısır’da İnternet Kıyameti


31 Ocak 2011 Pazartesi 17:05
Mısır’da İnternet Kıyameti

Cuma günü okuyucularımızla paylaştığımız haberde, Mısır Hükümeti’nin tüm internet hizmetlerini askıya aldığını duyumuştuk (İnternet Dünyasında Şok Gelişme!). Maalesef, olaylar iyiye doğru gitmiyor. Mısır internetten sonra, yazılı mesaj gönderimini de kısıtladı.

Amerika da İşe Karışıyor

Binlerce kişiden oluşan topluluk, internetin yasaklanmasını protesto etmek için biraraya geldi ve ne yazık ki polis ile çatıştı. Tepkiler, böylece doruğa ulaştı. Amerikan Hükümeti, barışçıl protestolara izin verilmesi gerektiğini ve olayları yakından takip ettiğini, gerekirse, sorunun çözümü için münazara yapacağını açıkladı.

:: Gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Mısır’da İnternet Kıyameti”

  1. ozkanbey dedi ki:

    Buda demek oluyor ki Amerika Mısıra demokrasi getirmeyi planlıyor. Tıpkı Irak gibi…

" Mısır’da İnternet Kıyameti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mısır’da İnternet Kıyameti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mısır’da İnternet Kıyameti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "