Okunma

Mists of Pandaria’nın Betası Başlıyor


21 Mart 2012 Çarşamba 10:00
Mists of Pandaria’nın Betası Başlıyor

World of Warcraft çılgınlığı bitmek bir kenara, hızla tırmanmaya devam ediyor. Bunu gören Blizzard‘da tabii ki ek görev paketleriyle destek olmayı sürdürüyor.

Son olarak duyurulan Mists of Pandaria ile Pandarian ırkını da MMORPG oyununa kazandırmayı planlayan Blizzard, hazırlıklarını tamamlamış gibi görünüyor.

İnternet sitelerinde beta testinin çok yakında başlayacağını duyuran Blizzard kanadı, betaya katılmak için oyuncuların Battle.Net hesaplarıyla giriş yapmaları ve “Opt-In” adlı klasikleşen Blizzard beta yazılımını indirmeleri gerektiğini söyledi.

Opt-In uygulamasını indirdiğinizde, performans testi için çalışmaya başlayacak ve sistem özelliklerinizi toplayarak Blizzard sunucularına gönderecek.

Sistem özellikleriniz ile ne kadar süredir Battle.Net üyesi olduğunuz ve aktif olup olmadığınız gibi konularla birlikte değerlendirme yapıldıktan sonra, üye olduğunuz e-posta adresine beta giriş rehberiniz gönderilecek.

:: Pandarian ırkıyla tanışmaya hazır mısınız?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mists of Pandaria’nın Betası Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mists of Pandaria’nın Betası Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mists of Pandaria’nın Betası Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "