Okunma

Mobil Ajandanız Yenilendi!


22 Eylül 2009 Salı 08:49
Mobil Ajandanız Yenilendi!

Java tabanlı oldukça kapsamlı bir mobil ajanda yazılımı olan “Mobile Task” bu yönüyle tüm Java desteğine sahip cihazlarda başarıyla çalışıyor. Daha önce burada paylaştığımız program, bu yeni sürümüyle oldukça stabil bir yapıya kavuşmuş durumda. Elbette ki yenilenen özelliklerini de ihmal etmemek gerek.

Açık kaynak kodlu uygulama ile yapılacak listenizi önem derecesine göre (düşük, orta, yüksek, tanımsız) sınıflandırabilmeniz mümkün. Bu derecelendirmeye göre de uygulama otomatik olarak bayraklar atayarak, görsel olarak da ayırt edilmeyi kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra, dizinleme konusunda da yenilikler güncellemedeki yerini almış durumda. Artık listenizi tek tuşla birçok farklı niteliklerle düzenleyebiliyorsunuz.

Ayrıca txt ya da CSV dosyasından liste alma, yedekleme, tek tuşla kolay düzenleme gibi yenilikler uygulamanın diğer güncel ayrıntıları. Buradan ulaşabileceğiniz yazılım ücretsiz olarak sunuluyor.

:: Yazılım hakkındaki fikirlerinizi buradan paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Ajandanız Yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Ajandanız Yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Ajandanız Yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "