Okunma

Mobil Bankacılıkta Yeni Dönem


27 Şubat 2009 Cuma 14:39
Mobil Bankacılıkta Yeni Dönem

Garanti Bankası‘nın Turkcell‘in konum bazlı servis altyapısını kullanarak geliştirdiği BulBana servisi ile Garanti müşterisi olsun veya olmasın, cep telefonlarından wap.garanti.com.tr adresine giren Turkcell aboneleri, bulundukları adresi belirtmeden, kendilerine en yakın Garanti Paramatik ve şubelerinin listesine doğrudan ulaşabilecek.

Garanti’nin wap sitesinin ana sayfasında ATM/Şube menüsü altında yer alan BulBana adımına tıklayan Turkcell aboneleri, Turkcell konum bilgisi altyapısı sayesinde, o anda bulundukları noktaya en yakın Paramatik ve Garanti şubesinin yerini öğrenebilecek. Yeni hizmet sayesinde, Garanti müşterisi olan ya da olmayan tüm Turkcell müşterileri, Paramatik ve şubelere kolayca ulaşarak, kartlı ve kartsız birçok işlemi gerçekleştirebilecek.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Bankacılıkta Yeni Dönem konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Bankacılıkta Yeni Dönem ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Bankacılıkta Yeni Dönem ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "