Okunma

Mobil cihazlarda Osmanlı tokadı!


30 Haziran 2017 Cuma 14:30
Mobil cihazlarda Osmanlı tokadı!

Türk kültürüne oyunlarda yeterince yer verilmediğini düşünenlerdenseniz size iyi bir haberimiz var.Imagine Codes tarafından piyasaya sürülen platform run tarzındaki oyunda Deliçeri karakterini kontrol ederek engellerin üzerinden zıplıyor, karşımıza çıkan düşmanları Osmanlı tokadıyla alt ediyoruz.

Karakter ve atmosfer tasarımından müziklerine kadar ince bir emeğin ürünü olan oyun, her yönüyle Osmanlı çizgileri taşıyor.

17-06/30/deliceri-2.jpg

Türkiye’de 29 milyon aktif oyuncu var

Imagine Codes ortaklarından Levent Ensari, Türkiye’nin oyun sektörü açısından bakir bir alan olduğunu ifade ediyor. Ayrıca Türkiye, toplam oyun süresi bakımından dünya üçüncüsü.

Ancak tüm bu rakamlara rağmen ülkemiz Dünya oyun pazarında 16. Sırada yer alıyor. Imagine Codes ekibi ise sektörün geleceğinden umutlu. “Dünya’da mobil oyun pazarı çok büyük ve Türkiye’de bu pastadan kesinlikle pay almalı. Yatırım ve devlet desteğiyle Türkiye’de oyun sektörünün önemli yerlere geleceğine ve geleceğinin parlak olduğuna inanıyoruz ”dedi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Mobil cihazlarda Osmanlı tokadı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Lan olm gömeceğinize, yapıcı eleştiri yapın da sektörde geliştiricilere bir faydanız olsun, ancak kendi milletinizi gömün başka bir pook bildiğiniz yok, klavye delikanlıları sizi…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bedava oyun yapmışlar, yemediği küfür kalmadı adamların. Garip bir kültürümüz var arkadaş

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Çöp

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İndirin oynayın ki daha iyisini yapmak için özgüven kazansınlar..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Övündüğümüz şeye bak. Oyun oynamada dünya üçüncüsüymüşüz. Oyun yapmada dünya kaçıncısıyız acaba? Umarım bir gün üretimimiz tüketimimizi geçer.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  boş

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Ne yalan söyleyeyim beş dakika sonra sıkıyor. Hiç eğlenceli değil.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  destek.

" Mobil cihazlarda Osmanlı tokadı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil cihazlarda Osmanlı tokadı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil cihazlarda Osmanlı tokadı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "