Okunma

Mobil Flash İçin Yeni Güncelleme


27 Mayıs 2009 Çarşamba 15:16
Mobil Flash İçin Yeni Güncelleme

Mobil cihazlara Flash dosyalarını çalıştırabilme yeteneği sağlayan Flash Lite güncellendi. Symbian cihazları ilgilendiren güncelleme dokunmatik ekranlı s60 5. sürüm cihazlar için geçerli. Flash Lite 3.1 sürüm numaralı güncelleme Nokia 5800XM ile firmware yükseltmesi sırasında otomatik olarak yükseltilecek.

Mevcut Nokia 5800XM Avrupa ülke koduna sahip cihazlar için yayınlanan son sürüm olan v.21.0.025’e eklenecek olan Flash Lite 3.1 daha hızlı ve sorunsuz bir Flash deneyimi sunuyor. 


Uygulama cihazınızdan doğrudan güncellenebiliyor.

Geliştirilmiş web tarama yeteneği ile popüler 500 internet sitesinde %91 tam başarı oranı, Flash 9 desteği, cihazın bağlantı birimlerine tam destek, gelişmiş html metin, CSS destekleri, H.264 desteği ve gelişmiş video yeteneği, daha etkin resim görüntüleme, Linux erişim portu gibi yeteneklerle mobil cihazınızda daha etkin bir görsellik sunuyor. Tüm bu yeteneklerin yanı sıra 3D donanım hızlandırmasına tam destek sağlaması ile mobil cihazınızdan tam performans almanızı sağlıyor. 

Uygulamayı cihazınızdan doğrudan güncelleyebileceğiniz gibi buradaki Adobe Labs adresini kullanarak, cihazınıza uygun sürüme göz atabilirsiniz. 

:: Flash Lite güncellemelerini yapıyor musunuz?


Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Flash İçin Yeni Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Flash İçin Yeni Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Flash İçin Yeni Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "