Okunma

Mobil Günler Etkinliğinde Kimler Sahne Alacak?


20 Ocak 2016 Çarşamba 12:01
Mobil Günler Etkinliğinde Kimler Sahne Alacak?

IEEE Bilkent Üniversitesi Öğrenci Kolu, en büyük etkinliklerinden biri olan “ Mobil Günler “ ile karşınızda! 19-20 Şubat 2016 tarihlerinde dördüncüsü gerçekleşecek “ Mobil Günler ”, sizleri günümüz mobil trendleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

İki gün süren ve tamamen ücretsiz olan Mobil Günler sayesinde yurtiçi ve yurtdışından gelen, alanında uzman olan konuşmacılarla ve bu etkinliğe gelen katılımcılarla sohbet ederek iletişim ağınızı genişletebilir, etkinlik alanına kurulan standlarla birçok şirket hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Android, iOS, RubyMotion, front-end programlama, Project Tango, giyilebilir teknolojiler gibi konuların yer alacağı Mobil Günler kendinizi geliştirmeniz için bir fırsat olacaktır.

Belki de bazılarını ilk defa duyuyorsunuz, Mobil Günler’den sonra dünyanın konuştuğu bu kavramlar hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Mobil Günler hakkında daha detaylı bilgi almak ve Mobil Günler’e kayıt olmak için buraya tıklayın.

Mobil Günler’16 konuşmacılarımızdan bazıları:

Andreu Ibanez : Bir Google uzmanıdır. Şu an Google’ın sanal gerçeklik araçları üzerinde çalışıyor. Kendisi Project Tango’nun yetkili konuşmacısıdır.

Burak Yiğit Kaya:  Disqus platformunda Front-end teknoloji liderlerindendir. JavaScript ve Python uzmanlık alanlarındandır.

Alexey Demedetskiy: Ukraynalı bir iOS mühendisidir.

Markiyan Matsekh: Mobil ve giyilebilir teknolojiler üzerine yoğunlaşmıştır. Google Glass’ı ilk deneyenlerden olup pek çok şirkete danışmanlık yapmıştır.

Mark Villacampa: RubyMotion’ın arkasındaki şirket HipByte’ta çalışıyor ve RubyMotion’ın ilk ticari uygulamalarından biri olan Cabify’ın yaratıcısıdır.

Aykut Bal: Microsoft’ta çalışmış yazılım mühendisi ve ürün yöneticisidir. Mobil ve web teknolojileriyle ilgilenir. 

Semih Energin: Microsoft’ ta HoloLens üzerine çalışan yazılım mühendisidir.

:: Mobil günler etkinliğine katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Günler Etkinliğinde Kimler Sahne Alacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Günler Etkinliğinde Kimler Sahne Alacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Günler Etkinliğinde Kimler Sahne Alacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "