Okunma

Mobil Günler için yerinizi ayırtın!


21 Şubat 2017 Salı 10:17
Mobil Günler için yerinizi ayırtın!

Bu yıl,4-5 Mart‘ta beşincisini düzenlenecek olan Mobil Günler etkinliği, Bilkent Üniversitesi’nde düzenlenen en büyük etkinliklerinden biri olma özelliğine sahip. Mobil Günler en yeni mobil teknolojiler ve mobil yazılım geliştirme üzerine konuşmak için profesyonelleri, öğrencileri ve ilgilenen herkesi bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Mobil Günler 4 Mart’ta başlıyor

Geçtiğimiz yıl, GDG Spain’den Andreu Ibanez, RubyMotion’dan Cabify’ın geliştiricisi Mark Villacampa, Microsoft’tan Semih Energin ve Diqus’tan Burak Yiğit Kaya gibi isimleri ağırlayan konferansa binin üzerinde katılım sağlanmıştı.

17-02/21/https-2f-2fcdnevbuccom-2fimages-2f28382616-2f163882550429-2f1-2foriginal.png

Bu yıl ise hedefler yüksek ve katılımcı sayısında büyük artış bekleniyor. Kesinleşen konuşmacılar arasında, Appero’dan Sarp Erdağ, MetGlobal’dan Doğukan Güven Nomak ve GitLab’dan Fatih Acet bulunuyor. 

Not olarak, IEEE Bilkent topluluğunun temelleri, dünyanın en büyük uluslararası mühendislik topluluğu olan IEEE topluluğuna dayanıyor.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Günler için yerinizi ayırtın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Günler için yerinizi ayırtın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Günler için yerinizi ayırtın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "