Okunma

Mobil Nesil Teknolojiyi Nereye Taşıyacak?


13 Kasım 2014 Perşembe 12:20
Mobil Nesil Teknolojiyi Nereye Taşıyacak?

Mobil nesil şu an lise çağına gelmiş ve hayatında önce bilgisayarları sonra da yaşları ilerledikçe mobil cihazları görme fırsatı bulmuş nesli tanımlayan bir isim. Mobil nesil, teknolojinin bu adım adım ilerleme gerçeğini görüp bugünü ve yarını şekillendirecek nesil olarak düşünülüyor.

:Turkcell Kurumsal ile ilgili gelişmeleri takip etmek için LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz…

Zirvede neler anlatıldı?

ShiftDelete.Net ekibinden Fatih Sarı ve Ahmet Usta mobil nesli, internet içinde doğmuş insanların gelecekteki yetenek ve beklentilerini konuştu. Bundan on sene sonra çalışmaya başlayacak ve iş hayatında söz sahibi olacak nesil için bugünden neler yapmamız gerekiyor?

:: Çevrenizdeki mobil nesil mensuplarında bu değişimi gözleyebiliyor musunuz?

:: Turkcell Kurumsal ile ilgili son gelişmeleri görmek için
LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Mobil Nesil Teknolojiyi Nereye Taşıyacak?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben istanbul da yaşıyorum, normal şebeke çekmiyor önce onu düzeltsinler.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu Zirve tamamen Turkcell reklamı başka bir şey değil, ywnilik tanıtılmadı yeni bir şey yok yapılanlar anlatılmış durmuş zaten biliyoruz. 4G üret, tanıt piyasaya renk gelsin veya daha uygun kontratlar yapacaz de. Taksit kalktı tabi işlerine geliyor operatörlere yaradı sadece.

" Mobil Nesil Teknolojiyi Nereye Taşıyacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Nesil Teknolojiyi Nereye Taşıyacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Nesil Teknolojiyi Nereye Taşıyacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "