Okunma

Mobil Oyun: Quadropus Rampage


21 Ekim 2013 Pazartesi 12:00
Mobil Oyun: Quadropus Rampage

Quadropus denilen deniz canlısını yönettiğimiz oyunda, amacımız kötülükler tanrısını yok etmek. Tabi ki bunun için önce onun ordusunu da yenmemiz lazım.

Oyun kontrolleri bakımından ilk başta zor gelse de kısa bir süre sonra alışıyorsunuz. Elinize bir tenis raketi alarak başlıyorsunuz lakin öldürdüğünüz yaratıklar size başka ve daha güçlü silahlar da bırakıyor.  

Bunun dışında oyunda yaratık öldürdükçe ya da çevredeki objeleri parçaladıkça altın kazanıyorsunuz ve bu altınlarla isterseniz oyun içinde size yardımcı olarak gelen başka bir canlıdan silah alabiliyor ya da Upgrades bölümünden karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Quadropus Rampage sürekli kendini yenileyen yapısıyla sizi kesinlikle sıkmıyor. Ayrıca diğer oyunlardaki gibi sizi sürekli para harcamaya da sevk etmiyor. Google Play üzerinden verilen oyların büyük çoğunluğunun 5 olduğu bu oyun sizde bağımlılık yapabilir.

Google Play üzerinden indirmek için Tıklayın

App Store üzerinden indirmek için Tıklayın

:: Quadropus’u oynadınız mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil Oyun: Quadropus Rampage konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil Oyun: Quadropus Rampage ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Oyun: Quadropus Rampage ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "