Okunma

15. Mobil Teknolojiler Günü Geri Sayımı Başladı


22 Şubat 2016 Pazartesi 14:31
15. Mobil Teknolojiler Günü Geri Sayımı Başladı

Mobil iş çözümleri sektöründe 24 yıldır varlığını sürdüren Univera’nın, bu sene 15.sini düzenleyeceği Mobil Teknolojiler Günü‘nde birçok teknoloji üreticisi ve kullanıcısı bir araya gelecek. Bu sayede iş süreçlerini iyileştiren teknolojiler denenme ve kullanıcı deneyiminden yararlanma da sağlanıyor.

16-02/22/img_4156.jpg

Bu sene Zebra Technologies’in Ana Sponsor olacağı etkinlikte, Çaykur, Torku, Adel Kalemcilik, La Lorraine, Riot Games gibi farklı sektörlerde hizmet veren firmalar konuşmacı olarak yer alacak. Konuşmalarında, özellikle saha satış&dağıtım, sahadan bilgi toplama ve depo yönetimi gibi iş süreçlerini teknoloji ile nasıl yönettiklerini ve deneyimlerini anlatacaklar.

CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa da etkinliğin özel konuşmacısı olarak yer alacak. Konuları farklı bakış açısı ile ele alan Çapa, MTG’de de iş dünyası ile akıllı sistemlerin şirket ekonomisine ve gelişimine katkılarını keyifli anlatımıyla paylaşacak.

16-02/22/emin-capa.JPG

Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin: “Mobil Teknolojiler Günü, bizim için olduğu kadar artık katılımcılar için de çok önemli bir etkinlik haline geldi. Katılımcılar hem çözümlerle ilgili gelişmeleri ve yenilikleri öğreniyor hem de benzer iş süreçlerine sahip firmalardan deneyimlerini dinliyor, fikir alışverişi yapabiliyor. Biz de birçok sektör temsilcisinden, sahada ve depodaki iş süreçleri için ihtiyaçlarını öğrenme ve ürünlerimizi buna göre geliştirme fırsatı buluyoruz.

Bu yıl 15’inci kez gerçekleştireceğimiz MTG tam anlamıyla geleneksel bir etkinlik haline geldi. geleneksel taraflarını koruyarak, her geçen yıl yeni detaylarla da zenginleştiriyoruz. Son yıllarda etkinliğimizde yer verdiğimiz özel konuşmacı bölümü de katılımcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Bu yıl da iş dünyasının yakından takip ettiği CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa’yı ağırlayacağız. Emin Çapa, konuşması ile eminim sürekli içinde olduğumuz konulara farklı açılardan bakacağız ve anlatımıyla da keyifli dakikalar geçireceğiz.” diyerek bu yıl da dolu bir etkinlik olacağının sinyalini verdi.
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “15. Mobil Teknolojiler Günü Geri Sayımı Başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nerede ??

" 15. Mobil Teknolojiler Günü Geri Sayımı Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 15. Mobil Teknolojiler Günü Geri Sayımı Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 15. Mobil Teknolojiler Günü Geri Sayımı Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "