Okunma

Mobil VLC uygulaması hazır mı?


07 Aralık 2016 Çarşamba 04:30
Mobil VLC uygulaması hazır mı?

VideoLAN’ın popüler medya oynatıcısı VLC uygulaması bir süredir Windows 10 Mobile kullanıcıları için kabusa dönüşmüştü.

Sorunlu medya player üzerinde çalışan geliştirici VLC uygulamasını yeniden yayına aldı. Üstelik bu kez çok sayıda yeni özellik ve yamanmış sorunlar da uygulamayı daha stabil hale getirmiş durumda.

Windows 10 Mobile kullanıcıları VLC uygulamasına kavuştu

Uzun bir eklenti ve yama listesine sahip olan yeni VLC uygulaması artık Windows Store’dan indirilebilir durumda.

En çok şikayet edilen SD Card Keşif özelliği artık düzelmişken, ses dosyalarının kütüphaneleri arasında geçiş yaparken yaşanan çökme probleminin de giderildiğinin altı çiziliyor.

Güncelleme ayrıca yeni bir altyazı render yeteneği de getiriyor. Böylece farklı fontlarda alt yazı oynatmak da mümkün olacak. Yeni  VLC 2.2.0 versiyonunu bugünden itibaren Windows Store’da bulabilirsiniz.

:: VLC’nin mobil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil VLC uygulaması hazır mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil VLC uygulaması hazır mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil VLC uygulaması hazır mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "