Okunma

Moda ve Teknoloji Bir Arada


16 Eylül 2011 Cuma 12:15
Moda ve Teknoloji Bir Arada

Teknoloji mağzaları zinciri Teknosa, Fashion’s Night Out’a sürprizlerle girdi. Moda Tasarımcıları ve Teknosa tarafından organize edilen elektronik atık sergisinin açılışı 15 Eylül Perşembe akşamı İstinyepark Teknosa mağazasında yapıldı. Teknosa mağazasında Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) üyesi ünlü tasarımcıların teknoloji atıklarıyla tasarladıkları gece kıyafetleri, günlük kıyafetler, ayakkabı ve çantalar sergilendi.

Sergi açılışını Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane ve MTD yönetim kurulu üyesi Nejla Güvenç’in gerçekleştirdiği gecede, Teknosa’nın çevreye olan duyarlılığını moda ve tasarımla bütünleştiren MTD üyesi Songül Cabacı, Zeynep Balaban, İpek Terzi, Murat Aytulum, Ece Matin, Nazlı Çetiner, Günseli Türkay, Ümit Aybek, Niyazi Erdoğan ve Beste Gürel’in tasarımları sergilendi.

Elektronik atıklar kullanılarak hazırlanan birçok tasarım, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Tasarım, moda ve teknolojiyi buluşturan sergide, tüketicilere çeşitli sürprizler de sunulurken, Teknosa İstinyepark mağazasında tüketicilerin getirdiği kullanılmaz durumda olan atık konumundaki elektronik ürünlerde geri dönüşüme kazandırılması amacıyla toplandı.

:: Siz teknolojik atıklarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Moda ve Teknoloji Bir Arada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moda ve Teknoloji Bir Arada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moda ve Teknoloji Bir Arada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "