Okunma

Çılgın Mucitten LED Şovu


05 Ocak 2011 Çarşamba 08:15
Çılgın Mucitten LED Şovu

Bazı insanlar, hayal ettikleri ürünün üretilmesi için yıllarca bekler. Bazıları ise beklemek yerine yaratıcılığını konuşturup kendi tasarımlarınu oluşturur.

Modern teknolojinin sanal mucitleri yine ilginç ürünler hazırlamaya devam ediyor. Forumlar sayesinde fikirlerini paylaşan kullanıcılar ilginç ürünlerini videoya çekip YouTube üzerinden dünyaya tanıtıyor.

LED İle Görsel Şov

 

http://www.youtube.com/v/6mXM-oGggrM?fs=1&hl=en_US

Chrmoe adlı kullanıcı, 8*8*8 küp adı verilen bu konsept tasarımı LED ile birleştirip oldukça şık bir ürün hazırlamış. İşte sanal mucitlerin oluşturduğu yeni ürün.

:: Sizin de bu tarz özel icatlarınız ve hazırladığınız ürünler var mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Çılgın Mucitten LED Şovu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sanırım LED sayısında bir yazım hatası söz konusu. 64 le sadece tek düzlemindekşi LED sayısı. Toplam LED sayısı 8x8x8=512 adet olması gerekiyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    512 adet led kullanılmış buarada

" Çılgın Mucitten LED Şovu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çılgın Mucitten LED Şovu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çılgın Mucitten LED Şovu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "