Okunma

Modern Warfare 2 İçin Demo Yok


29 Eylül 2009 Salı 18:12
Modern Warfare 2 İçin Demo Yok

Eski köye yeni adetler çıkmaya devam ediyor. Artık oyunların demolarının kendilerinden sonra piyasaya sürülmesine alışmaya başlarken, demoların hiç yayınlanmamaya başlaması ise alışılmadık bir durum oluşturuyor.

Demo yayınlamayacak firmalar kervanına bir yenisi daha ekleniyor. Keza geliştirici InfinityWard tarafından, firmanın Twitter sayfasında yaptığı duyuruya göre, merakla beklenen yapımlardan biri olan Modern Warfare 2’nin demosunun yayınlanmayacağı açıklandı. First Person Shooter (FPS) türündeki popüler oyun, 10 Kasım tarihinde raflarda olana kadar oyun severler demoya kavuşmayacak. Oyun piyasaya sürüldükten sonra demonun çıkması üzerindeki muamma halen gizemini korurken, oyuna kavuştuktan sonra demoyu edinmek ne kadar etkili bir pazarlama stratejisi olabileceği de tartışmaya açık.

:: Demo oyundan önce çıkmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Modern Warfare 2 İçin Demo Yok”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  yapın demoyu artıkk

 2. SDN Okuru dedi ki:

  SAçmalık Ya

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ya yok böyle bişey
  kardeşim tadına bakmadan karpuz al diyorsun bize.
  O zamn biz bi korsan oynayalım beğenirsek orjin 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  “oyuna kavuştuktan sonra demoyu edinmek ne kadar etkili bir pazarlama stratejisi olabileceği de tartışmaya açık.” Oyunu satın almayanlar demoya bakıp o şekil alabilirler değil mi ?

" Modern Warfare 2 İçin Demo Yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 2 İçin Demo Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 2 İçin Demo Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "