Okunma

Modern Warfare 2-Killstreaks Detayları


25 Eylül 2009 Cuma 10:20
Modern Warfare 2-Killstreaks Detayları

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen, Modern Warfare 2 multiplayer etkinliğinde söylentileri konuşulan Killstreak isimli ödül sistemi üzerindeki toz bulutu en nihayetinde kalktı.

Killstreak ödül sistemi, hiç ölmeden öldürdüğünüz adam sayısına göre özel bonuslar kazandığınız bir ödül sistemi. Daha önce Call of Duty 4 ve World at War oyunlarında da bulunan sistem, Modern Warfare 2 ile daha da gelişiyor ve genişliyor. Özelleştirilebilir killstreak sistemi ile ödüller tercih ve beğenilerinize göre şekillendirilebiliyor. Yapım içinde toplam 15 ana ödül başlığı olacağı gelen diğer haberler arasında.

:: En sevdiğiniz COD yapımı hangisi idi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Modern Warfare 2-Killstreaks Detayları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bunu zaten biliyorumda ödüller ne arasındaki fark ne ?

" Modern Warfare 2-Killstreaks Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 2-Killstreaks Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 2-Killstreaks Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "