Okunma

Modern Warfare 2, Silahları da Çiftliyor


28 Ağustos 2009 Cuma 09:05
Modern Warfare 2, Silahları da Çiftliyor

Özellikle First Person Shooter yapımlarında, oyundaki karakterin o kadar silahı neresinde taşıdığı tartışıla dursun, Modern Warefare 2 taşınan silah sayısını daha da katlamayı planlıyor. Keza geliştirici firma Infinity Ward tarafından onaylandığı üzere, gelecek Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununda karakterin iki elini de çift silah kullanmak üzere değerlendirebilecekler.

Bu durum her ne kadar bazı oyuncular tarafından oyunun gerçekçiliğini azaltır şeklinde yorumlansa da, firma bu durumu göze almış görülüyor. Keza Infinity Ward’ın halkla ilişkiler yöneticisi Robert Bowling, Twitter’ında yaptığı açıklama ve yayınladığı resim ile de aldıkları kararın arkasında durduklarını ve başta Desert Eagle olmak üzere, çift silah sisteminin yeni oyunda kullanılacağını belirtiyor. Call of Duty: Modern Warfare 2, 10 Kasım tarihinde tüm platformlar için raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

:: Modern Warfare’de en sevdiğiniz silah hangisi idi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Modern Warfare 2, Silahları da Çiftliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 2, Silahları da Çiftliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 2, Silahları da Çiftliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "