Okunma

Modern Warfare 3’ten 5000 Günlük Ceza


14 Aralık 2011 Çarşamba 05:45
Modern Warfare 3’ten 5000 Günlük Ceza

Bugün MP1st adlı internet sitesinde ortaya çıkan bir görsel, Activision ile Infinity Ward’un yeni yasaklama/uzaklaştırma sistemini devreye soktuğunun bir göstergesi olabilir. Zira oyunu oynayan ve adını vermek istemeyen bir oyuncu, yaklaşık 14 yıl boyunca Modern Warfare 3 sunucularına bağlanamayacak.

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi kendisi şimdiden 5000 günlük cezasının iki gününü çekmiş durumda. Ayrıca hile ya da benzeri bir şey yapmadığını, Robert Bowling’e yan gözle bakmadığını da iddia ediyor. Bakalım Activision ve Infinity Ward firmaları konuyla ilgili neler söyleyecek?

:: Modern Warfare 3’ün yeni Ban sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Modern Warfare 3’ten 5000 Günlük Ceza”

  1. Dragoninchains dedi ki:

    Neden ban ediliyor ki, 5000 gün çok uzun bir süre, bu şahıs ne yapmışta 5000 gün cezaya çarptırılmış
    ?

" Modern Warfare 3’ten 5000 Günlük Ceza konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 3’ten 5000 Günlük Ceza ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 3’ten 5000 Günlük Ceza ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "