Okunma

Modern Warfare 3’ten Ayrılık Haberi


15 Ekim 2011 Cumartesi 12:23
Modern Warfare 3’ten Ayrılık Haberi

Call of Duty: Modern Warfare 3‘ün ekibinde çok önemli bir eksik olduğu haberi internette dolaşmaya başladı. Zira daha önce Modern Warfare 2’nin ve birçok Hollywood sinema filminin de müziklerini yapan Hans Zimmer’ın, Modern Warfare 3’te yer almayacağı ortaya çıktı.

Modern Warfare 3’ün müziklerini Hans Zimmer’ın yerine, Battle: Los Angeles, The Expendables adlı filmlerin ve Far Cry 3’ün müziklerini yapan Brian Tyler yapacak. Hans Zimmer’ın Modern Warfare 2’de elde ettiği başarıyı göz önüne alırsak, Brian Tyler’ın işi oldukça zor olacak gibi görünüyor.

:: Modern Warfare 3’ü bekliyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Modern Warfare 3’ten Ayrılık Haberi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ***** dinlerken oyunu hatırlı***** zimmer ***** brian tylerı görücez şimdi

 2. SDN Okuru dedi ki:

  firefox için hazırladığım COD MW3 persona *****

 3. SDN Okuru dedi ki:

  şarkıyı dinlerkern oyun gözümün önüne geldi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bu hans zimmer şahane bir adam bütün film müzikleri 1 numara

 5. orcnd dedi ki:

  brian tyler’ın sitesindeki müzikler oldukça iyi. hans zimmer’dan daha yenilikçi bir tarzı var. yeni konsepte daha uygun biri gibi görünüyor.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  mw2 nin müzikleri mükemmelin üzerinde bir başarıyla atmosferi yansıtıyordu, mw3 te bunu beklemiyorum hans zimmer yoksa.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  müzikleri icin oyunu oynayan yoktur herhalde

" Modern Warfare 3’ten Ayrılık Haberi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 3’ten Ayrılık Haberi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 3’ten Ayrılık Haberi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "