Okunma

Modern Warfare 3’ün İlk DLC Görüntüleri


23 Aralık 2011 Cuma 05:30
Modern Warfare 3’ün İlk DLC Görüntüleri

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün ilk DLC’si önce Xbox 360 sahipleriyle, ardından da PC ve PlayStation 3 sahipleriyle buluşacak. Oyuna yeni haritalar ekleyecek olan indirilebilir içeriğin fiyatı henüz belli olmadı.

Bugün internette dolaşan bir videoyla, harita pakedinin içeriğinde hangi haritaların olduğu da ortaya çıktı. Görünüşe göre Park haritasının dışında birçok harita daha bizlerle olacak.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

:: Modern Warfare 3’ün DLC’sini satın alacak mısınız?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Modern Warfare 3’ün İlk DLC Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 3’ün İlk DLC Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 3’ün İlk DLC Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "