Okunma

Modern Windows için Skype Güncellendi


09 Nisan 2014 Çarşamba 05:50
Modern Windows için Skype Güncellendi

Windows 8.1 için Skype birkaç önemli özellik ile güncellendi. Skype resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, Modern Windows için Skype‘ın 2.7 sürümü kullanıcılara sunuldu. Uygulamada en önemli iki yenilik görünebilme ve oturumu kapatma alanlarında yaşandı.

Oturum kapatma geri döndü

Verilen bilgilere göre, yeni sürüm ile birlikte uygulamada “invisible” (gözle görünmeyen) moddayken de gelen sohbet mesajları alınabiliyor. Ayrıca, güncellemeyle birlikte uygulamada “oturum kapatma” özelliği de geri gelmiş durumda. Artık Skype üzerinden herhangi bir bildirim istenmediği durumlarda kullanıcılar uygulamadan tamamen çıkış yapabilecek.

Sadece Windows 8.1’e

Modern Windows için Skype güncellemesinin sadece Windows 8.1 cihazları desteklediğini hatırlatmakta fayda var. Skype blogundan yapılan açıklamada, yeri sürümün olanaklarından yararlanabilmek için Windows 8 kullanıcıları Windows 8.1‘e güncelleme yapmaya davet ediliyor.

:: Skype’a gelen özellikler sizce işletim sistemi güncellemesine değer mi?

 
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Modern Windows için Skype Güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ZİYARETÇİ
    09.04.2014 08:51

    Modern başlat menüsü başka hangi windows sürümünde varda adamlar koymadı !

  2. SDN Okuru dedi ki:

    windows gibi bir işletim sistemi varmı ? 8.1 veriyor sadece bu özelliği. Birde diğer firmalara tekelci diyorlar ya. Allahtan piyasada sadece windows yok. Yoksa varya insanları her ay işletim sistemi almaya zorlarlar.

" Modern Windows için Skype Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Windows için Skype Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Windows için Skype Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "