Okunma

Modüler USB Bellek Konsepti


24 Kasım 2011 Perşembe 05:45
Modüler USB Bellek Konsepti

USB bellek konusunda tek bir seçeneğinizin olması sizi rahatsız ediyorsa, daha iyi fikirler üretmeniz gerekir. Görünüşe göre tasarımcı Hyunsoo Song bunu başarmış.

Zira tasarladığı modüler USB bellek ile, birbirinden bağımsız olarak da çalışabilen dört parçadan oluşan bir depolama birimi oluşturmuş. Bu bellekler bir araya geldiklerinde büyük bir güç oluşturabiliyor fakat tek başlarına da kullanılabiliyor.

Tabii burada önemli olan kelime “konsept” kelimesi. Zira henüz seri üretime geçilmiş durumda değil. Fakat bu tasarımın oldukça işlevli ve beğenilmeye açık bir tasarım olduğu da bir gerçek. Hayata geçip geçmeyeceğini ise hep birlikte göreceğiz.

:: USB Bellek tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Modüler USB Bellek Konsepti”

  1. celalim93 dedi ki:

    almanların bir sözü vardı "shön" güzel olmuş her bir parça en az 32 gb olsa çarpı 4 ten cebinde gezdirdiğin ufak boyutlu bir harddisk demek nerdeyse

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çok gereksiz. Usb girişleri gereksiz yer kaplıyor. Birleştirip kullanmak yapar sağlamıyor. Ama bi tane kullanılacaksa usb girişinin sınırlı olduğu durumlarda iş görür

  3. SARKAT dedi ki:

    O ne la takan takana olmuş.

" Modüler USB Bellek Konsepti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modüler USB Bellek Konsepti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modüler USB Bellek Konsepti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "