Okunma

Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor?


30 Kasım 2018 Cuma 17:37
Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte finansal  her şey elektronik ortamlarda gerçekleştiriliyor. Finans teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmalardan biri de Moka.

2014 yılında kurulan ve BDDK lisanslı bir ödeme teknolojileri girişimi olan Moka, birçok alanda sağladığı FinTech çözümleriyle dikkat çekiyor. Moka, Türkiye ve yakın coğrafya üzerinde finansal teknolojiler alanında müşterilerine en son yenilikleri sunmayı amaçlıyor. Hızlı ve rekabetçi hizmetler sunma hedefinde olan Moka, ödeme aracılığını mobil teknolojilere entegre ediyor.

Moka Genel Müdürü  ile ödeme teknolojilerini konuştuk

Moka, sanal ve fiziki POS çözümleri, mobil ödeme uygulamaları geliştirme ve fatura ödemelerine aracılık etme noktasında müşterilerine hizmet sağlıyor. TechInside ekibi de şirketin Genel Müdürü A. Selim Güsar ile Moka’nın işleyişi hakkında keyifli bir söyleşi yaptı. İyi seyirler.

Moka Ödeme Teknolojileri müşterilerine neler sunuyor?

Moka Ödeme Teknolojileri Genel Müdürü Selim Gülsar ile yaptığımız röportajda firmanın müşterilere neler sunduğunu ve ne gibi gelişmiş teknolojik çözümleri barındırdığını sorduk.

Sanal ve fiziki POS cihazları ve bunun haricinde de mobil ödeme alanına giriş yapan firmalardan biri olduğunu hatırlatalım. Firmanın POS tarafındaki faaliyetleri ağırlıklı olarak B2B olarak gerçekleşiyor.

Bu girişimin avantajlarına değinecek olursak, işlemlerin hemen bir gün sonrasında hesaba geçmesinden dolayı daha çok KOBİ tarzındaki işletmeler hedef kitlesini oluşturuyor. Nakit akışı söz konusu olduğunda KOBİ’lerin ertesi gün ödeme almaları çok önemli.

Günümüz piyasasında nakit akışını sağlamanın ne kadar zor olduğunu düşünürsek, Moka Ödeme Teknolojileri bu konuda büyük bir işi daha başarmış oluyor. Moka, kullanılan ödeme teknolojilerinde akıllı telefon ve tabletlere ayrı bir önem veriyor.
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor?”

  1. Anonim dedi ki:

    Mokaya söyleyin şu kullanıcı arayüzünü bir zahmet değiştirsin ler

  2. orhanemirbaser dedi ki:

    Techınsıde adlı bir uygulama yapsanız

  3. Anonim dedi ki:

    başka isim mi yoktu

" Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "