Monster Abra A5 V11.1 kutusundan çıkıyor!


2017-03-13 10:00:00
Monster Abra A5 V11.1 kutusundan çıkıyor!

Monster Abra A5 V11.1 incelemesinden önce, intel 7. nesil işlemciye sahip ve GTX 1050 ekran kartlı bu güzel oyuncu bilgisayarını sizler için kutusundan çıkarttık. 

Monster Abra A5 V11.1 özellikleri ve fiyatı

Oyun bilgisayarlarının vazgeçilmez bileşenleri haline gelen yüksek okuma ve yazma hızına sahip SSD depolama birimi, oyun arşivleri için 1TB kapasiteli ikinci bir disk ve 2133MHz hızında DDR4L bellekler gibi donanım parçaları Abra A5 V11.1‘in diğer bileşenlerini oluşturuyor.

Fiyat/performans odaklı oyuncu notebook’unda, RGB aydınlatmalı Türkçe Q klavye, 1920×1080 çözünürlüğe ve 170 derece görüş açısına sahip 15.6″ inçlik Full HD Mat LED ekran, çift fanlı soğutma sistemi bulunuyor. Bunun yanında 120 Hz Full HD görüntü aktarımına imkan veren HDCP destekli bir adet HDMI ve 144 Hz Full HD görüntü veren iki adet Mini DisplayPort bağlantısı ile görüntüyü dışarı aktarmak isteyen oyunculara da ilaç olmayı başarıyor.

Abra A5 V11.1 fiyatı ise 3899 TL olarak belirlenmiş.

:: Sizce A5 V11.1 nasıl donanım özelliklerine sahip?


 • yazarEmin Çıtak

  Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Monster Abra A5 V11.1 kutusundan çıkıyor!” üzerine 8 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Almaya değer bilgisayar

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Ben aldım 1 haftadir kullaniyorum bilgisayarı performansı gayet iyi şuana kadar zorlamam rağmen hiçbir sıkıntı çekmedim.Bilgisayarda isinma sorunu yok turbo fan modunu kullanmaya başlayınca bilgisayarı zorlayıcı oyunlarda denedim ekran karti maks 51-52 dereceyi görüyorml.İşlemci ise maks modda çalışırken 45-65 derece aralığında gidip geliyor buda soğutma sisteminin iyi olduğunu gösteriyor.Normal modda çalışırken işlemcinin 31-32 derecelere kadar düştüğünü gördüm.Foyat performans olarak bilgisayar çok iyibir bilgisayar.Alacaklara tavsiye ederim.Monster bilgisayar yani fokus bilgisayar son yıllarda kendini çok geliştirdi ve servisi önceki kadar problemlide değil.

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Bu yazdığım kaçınca yorum yayınlamıyorlar! Almayın arkadaşlar sakın almayın pişman olursunuz. Ben aldım 1 ayda üç servis gördü sakın almayın ilgi alaka sıfır teknik servis yerlerde bilgisayar desen aldığım gün bile vır vır fan sesi. Tarafsız haber yapan hiç bi dürüst insan kalmadı kandırmayın şu insanları yayınlayın şu yorumumu.

  4. SDN Okuru dedi ki:

   92 model şahini satıp alcam.

  5. SDN Okuru dedi ki:

   GTX 1050 ne aga dalga mı geçiyonuz

  6. SDN Okuru dedi ki:

   monster ne marka anakart kullanıyor?

  7. SDN Okuru dedi ki:

   256 bit harici iş görmez bence yani görürde ben alsam 256 bit olanını alırım ekran kartında bir sürü para verip de alamamak

  Yorum yazın