Okunma

Moria Madenleri Keşfe Hazır!


10 Nisan 2008 Cumartesi 21:00
Moria Madenleri Keşfe Hazır!
Lord of the Rings, sinemadaki başarısını, online çok oyunculu oyunda aratsa da, belirli bir kitle tarafından oldukça tutulan bir hikaye, dünya ve oyuna sahip. Lord of the Rings Online oyunu için çıkacak olan Mines of Moria ek paketi için hazırlanan minik Adobe Flash tabanlı oyunlar, daha önce yayınlanmamış bir içeriğe erişmenizi sağlıyor. Bu oyunlarda neler var?


King Under The Mountain

Üç Tane Küçük Oyun

Bu haber yazıldığı sırada, Lord of the Rings Online‘ın ek paketi için hazırlanmış özel sitede, duyurulan üç tane minik oyunun iki tanesi açılmış durumdaydı. Oyunlardan bir tanesi Risk/Gizli Hedef benzeri, harita ve zar bileşimiyle oynanan, King Under the Mountain isimli strateji oyunu. Diğeri ise atıcılık ve bahis bileşimi olan Swing & Toss isimli oyun. Üçüncü oyun olan Eleventy-Seven Morsels ise henüz açık değil.

İster Makineye, İster İnsanlara Karşı

Eğer isterseniz oyunları makineye karşı oynamak yerine, kayıt olup diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp siteyi ziyaret etmek.

Oynamak için: Unlock the Mines of Moria
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Moria Madenleri Keşfe Hazır!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nbr slm

Geri bildirim