Okunma

Mortal Kombat, Midway’den Ayrılıyor mu?


05 Nisan 2009 Pazar 11:30
Mortal Kombat, Midway’den Ayrılıyor mu?

Bir süredir iflaslarla boğuşan Midway’in bu durumu, Mortal Kombat‘ın yapım ekibinin canına tak etmiş durumda. Söylentilere göre MK’nın 50 kişiden oluşan geliştirici kadrosu, Mortal Kombat vs. DC Universe için sözü verilen ekstra ödemeyi alamayınca gemileri yakıp kendi stüdyolarını kurmaya karar verdi.

Elveda Midway Diyecekler mi?

Adı belirtilmeyen kaynaklar, Mortal Kombat ekibinin Midway’den ayrılmak ve kendi oyun stüdyolarını açmak için yayıncılarla “aktif görüşme” halinde olduklarını belirtiyor.

Böyle bir durumda ekibin en büyük kaybı ise, Mortal Kombat lisansını geride bırakacak olmaları. Bakalım MK serisinin takipçileri, bir sonraki Mortal Kombat‘ı hangi isim ve yayıncı adı altında görecek.

:: Mortal Kombat olası bir yeni ekiple ne hale gelir?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mortal Kombat, Midway’den Ayrılıyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mortal Kombat, Midway’den Ayrılıyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mortal Kombat, Midway’den Ayrılıyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "