Okunma

Motiv Ring yepyeni özelliklere kavuşuyor!


09 Ocak 2018 Salı 19:00
Motiv Ring yepyeni özelliklere kavuşuyor!

İlk olarak geçen yılki CES etkinliğinde tanıtılan Motiv Ring adlı aktivite izleme yüzüğü için yeni işlevler sunacak güncelleme hakkındaki detaylar CES 2018 etkinliği kapsamında duyuruldu.

CES 2018 hakkındaki tüm haberlerimiz için tıklayınız

Motiv Ring için büyük güncelleme yolda!

Aktivite, kalp ritmi ve uyku izlemesi gerçekleştirebilen ürünü Fitbit ve Apple Watch gibi bileğinize değil parmağınıza takmanız yeterli oluyor. Güncellenecek Motiv Ring daha incelikli uyku izleme, sosyal paylaşım ve sonunda beklenen Android uyumluluğu ile karşımıza çıkacak. Akıllı yüzük güncelleme ile Uyku Huzursuzluğu konusuna da eğiliyor. Ek olarak, ölçülen zamanla birlikte son kaydedilen kalp ritmi değeri de artık tutuluyor.

Motiv Ring

Bu yılın ilk çeyreğinde kayda değer özellik artışı kazanacak ürün Aktif Dakikalar’ınızı daha doğru izlemek ve haftalık aktivite rejimini daha iyi yönetmek için aktivite başlangıcında verileri aktif şekilde kaydetmeye başlayacak. Apple Sağlık entegrasyonu ile de mevcut sağlık izleme sisteminizle de uyum sağlanmış olacak. Sporda ne kadar iyi olduğunuzu cümle aleme duyurmak isterseniz Motiv sistemi başarılarınızı sosyal medya üzerinden duyurmayı da ihmal etmeyecek.

Kısacası, yılın ilk yarısına kadar Android uyumluğu da sağlayacak olan ürün daha dikkat çekici hale gelecek diyebiliriz.

:: Aktivite takibi için akıllı yüzük mü yoksa akıllı saat mi tercih edersiniz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Motiv Ring yepyeni özelliklere kavuşuyor!”

  1. Dokunmatik Rakun dedi ki:

    Akıllı yüzük veya bileklik sevmeyenler için çok güzel bir alternatif. *****

" Motiv Ring yepyeni özelliklere kavuşuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motiv Ring yepyeni özelliklere kavuşuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motiv Ring yepyeni özelliklere kavuşuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "