Okunma

Moto 360 Stokları Tükendi!


06 Eylül 2014 Cumartesi 07:00
Moto 360 Stokları Tükendi!

Motorola’nın bir çok kişide heyecan yaratmayı başaran akıllı saati Moto 360’ın stokları şimdiden tükendi. Dün IFA 2014 kapsamında düzenlenen etkinlikte resmi olarak tanıtılan ve hemen ardından satışa çıkan yuvarlak ekranlı akıllı saat Moto 360, Motorola’nın kendisi de dahil olmak üzere çoğu satıcının elinde kalmadı.

:: Moto 360 Video İncelememizi Buradan İzleyebilirsiniz…

Neredeyse yarım gün içerisinde tamamen tükenen akıllı saate olan ilgi bir hayli şaşırttı. 250 dolar fiyat etiketine sahip olan Moto 360’ın tüm teknik özelliklerine buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

14-09/06/outof.jpg

Stoklar az mıydı?

Yarım gün içerisinde tüm stokları eriyen Moto 360’ın stok miktarının yeterli olup olmadığı şimdiden konuşulmaya başlandı. Stokların tükendiğini resmi Twitter hesabından açıklayan Motorola, akıllı saatin ilk aşamada ne kadar üretildiğini ve bugün kaç tane Moto 360 satıldığını henüz açıklamış değil. Yine de eğer yurt dışından bir şekilde Moto 360 almayı planlıyorsanız, biraz daha sabretmeniz gerekecek.

:: Sizce Moto 360 tahminlerden çok mu sattı yoksa yeterli stok mu yoktu?
yazarAtakan Sayın

Mobil teknoloji tutkunu olan Atakan, yıllardır Android kullanıyor. PC mi Mac mi sorusuna ise kesinlikle Mac cevabını veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yorum - “Moto 360 Stokları Tükendi!”

 1. selcukpnar dedi ki:

  En iyi ve en þýk akýllý saat.

 2. sefayksl dedi ki:

  Saat iyi güzel þýkta bana nedense gereksiz geliyor.

 3. dadaist dedi ki:

  tüketici bazlý giyilebilir teknolojiler þu an bana çok gereksiz geliyor. belki þu an nasa ve benzeri kurumlarýn kullandýðý fakat piyasaya 5-10 yýl içinde çýkacak olan benzer teknolojiler çok daha ihtiyaca karþýlýk veren durumdadýr ama bizim þu an kullandýðýmýz teknoloji severler için oyuncak niteliðinden öte deð***** />
  bir de benim bu teknolojilere karþý bir önyargým var sanýrým. kiþisel güvenlik konusunda bu oyuncaklara güvenmiyorum. þirketler bu sayede reklamverenlere sizin o an nerede, napýyor olduðunuzdan; kiþisel saðlýk bilgilerinize varana kadar envai çeþit bilgi gönderebilir. bunu telefonla yapmýyorlar mý diyeceksiniz, elbette yapýlýyor fakat açýk kaynak barýndýrmayan aplikasyon ve yazýlýmlarla bu teknolojinin sýnýrlarýnýn ne olduðu henüz açýk ve net deðil.
  örneðin yeni telefonlarda kullanýlan parmak izi teknolojisini ele alalým. parmak izinizi okuttuðunuzda sistem bunu datasýna kaydedebilir kolaylýkla. 3d yazýcýlar vasýtasýyla da her kullanýcýnýn parmak izi kolayca oluþturulabilir. daha ileriki bir gelecekte parmak izi uygulamalarý günlük hayatta yerini aldýðýnda biz buna karþý nasýl yasal önlemler alacaðýz muallakta. daha ülkemizde bile kiþisel verilerin korunmasýna iliþkin yasa çýkartýlmadý.
  bu ve benzeri sebeplerden ben giyilebilir teknolojilere ve bazý uygulamalara hala soðuk yaklaþýyorum.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Motorola gelir cunki artik google in degil amerika uzerime calismiyo yani lenovo mecbur avrupara gondercek ozmn tedarikciler alir ama APPLE AKİLLİ SAAT CİKARTANA KADAR PİYASA BAYA HAREKETLENDİ 🙂 HELEL MOTOROLA 🙂

 5. Elusive dedi ki:

  Smartwatchi beðenirdim hep bu çýkýnca hayran kalmýþtým demek ki bi ben deðilmiþim

 6. Dea dedi ki:

  Desene Adamlar Peynir Ekmek Gibi Satmýþ

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiyede nasıl alıcaz ?

 8. SDN Okuru dedi ki:

  bu saat satar.. pil süresi kötü tarafı

 9. SDN Okuru dedi ki:

  tasarımı sattırdı bu saati

 10. SDN Okuru dedi ki:

  bende samsung ürünlerine sinir oluyorum sevmiyorum falan ama gear s i ve note edgeyi begendim

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Adamlar bileğinin hakkıyla satmışlar. Özellikle diğerlerinden ayrılan Güzel tasarım tema alternatifleri ile yani samsung un saatlerine bakıyorum da bunu kim alır ki diyorum

 12. SDN Okuru dedi ki:

  ya abi akıllı telefonum yok ama bu saati istiyorum sen düşün ne kadar güzel tanıtıldığını 😀

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Sadece Amerikada yasiyanlar alabiliyordu mahlesef. Avrupaya ne zaman gelir bilinmez…

 14. SDN Okuru dedi ki:

  1000 tane üretmişlerdir. Klasik apple taktiğine bunlarda başlamış. Bu arada yuvarlak mobil saat kullanılışsız olur.

 15. SDN Okuru dedi ki:

  o saat bilekte duvar saati gibi durur aşırı büyük

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Gear s daha iyi

 17. KatyPerry dedi ki:

  Güzel saat satacak tabi.

 18. LittleMonster dedi ki:

  Bu kadar reklam yapýlýrsa tabi satar
  Her yerde en iyi algýsý bu sektörde devrim ürünü olarak gösterilmeye çalýþýldý
  Haliyle de sattý

 19. SDN Okuru dedi ki:

  Akıllı saatlerin tutmayacağını düşünürken o.0

 20. SDN Okuru dedi ki:

  gerçekten süper yapmış saati motorola. lg ve motorola kapışır gibi bu konuda. fakat , bizim ülkemize motorolanın geleceğini zannetmiyorum gelirsede çok zaman sonra gelir onun için yine samsung ve lg yarışır gibi ülkemizde akıllı saat konusunda. ayrıca iphone ile uyumlu değiller.

" Moto 360 Stokları Tükendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moto 360 Stokları Tükendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moto 360 Stokları Tükendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "