Okunma

Moto G5 ve Moto G5 Plus’tan ilk tanıtım videosu!


26 Şubat 2017 Pazar 21:00
Moto G5 ve Moto G5 Plus’tan ilk tanıtım videosu!

Bugün başlayan Mobil Dünya Kongresi 2017 öncesi etkinliklerinde tanıtılan Moto G5 ve Moto G5 Plus için ilk reklam filmi de yayımlandı. Bundan birkaç saat önce sizlere ilettiğimiz Moto G5 ve Moto G5 Plus’ın tüm özelliklerine aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Motorola bomba gibi!

Yayımlanan reklam videolarında eski Motorola kullanıcılarının takından tanıyacağı bazı ifadelerin de yeni Moto G5 ve G5 Plus ile birlikte dokunmatik el hareketlerine dönüştüğünü görebiliyoruz.

Ayrıca cihazların teknik özellikleri dışında kalan tüm yeniliklerden de bahsediliyor demek yanlış olmaz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri Moto G5 ve Moto G5 Plus için yayımlanan üç yeni reklam videosuyla başbaşa bırakalım.

İyi seyirler.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xSc1YQqRrG0]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ASpz0-PrQXs]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oo6bFoC_3f8]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FHfB_DEFmGM]

:: Motorola Moto G5 ve G5 Plus’ı nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Moto G5 ve Moto G5 Plus’tan ilk tanıtım videosu!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tahmini fiyatları kaç olur sizce eeeey okurlar ve editörler?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    G4 plus unu kullanıyorum bin TL ye aldım çok da memnunum Motorola ya on yargıyla yaklaşanlara biraz araştırmalarını tavsiye ediyorum

" Moto G5 ve Moto G5 Plus’tan ilk tanıtım videosu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moto G5 ve Moto G5 Plus’tan ilk tanıtım videosu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moto G5 ve Moto G5 Plus’tan ilk tanıtım videosu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "