Okunma

Moto G5S’in Avrupa fiyatı belli oldu!


29 Temmuz 2017 Cumartesi 22:30
Moto G5S’in Avrupa fiyatı belli oldu!

Firmaların yapacakları açıklamalardan önce internete sızdırdığı bilgiler yüzünden birçok firmanın etkinliklerine girişi yasaklanan Roland Quandt, Motorola Moto G5S ve Moto G5S Plus modellerinin fiyatlarını ortaya çıkardı.

İşte Moto G5S ve Moto G5S Plus’ın fiyatları!

Quandt’a göre Moto G5S, Doğu Avrupa bölgesinde 300 euro’luk fiyat etiketine sahip olacak. Eğer Moto G5S Plus modelini satın almayı düşünüyorsanız yaklaşık 30 euro daha fazla ödeme yapmanız gerekecek.

17-07/30/moto-g5s-sdn-shiftdelete.jpg

Çünkü Motorola Moto G5S Plus’ın yine Doğu Avrupa’da fiyat etiketi yaklaşık 330 euro civarında olacak. Hatırlarsanız bir süre önce cihazın Hindistan’da yaklaşık 265 euro’dan satılacağı haberleri ortaya çıkmıştı.

Yani bu durumda Moto G5S ve Moto G5S Plus modellerinin Avrupa fiyatı, Hindistan’daki fiyatına oranla daha yüksek olacak. Tabii şu anda bu bilgilerin yalnızca dedikodudan ibaret olduğunu ve cihazlar piyasaya sürülmeden ya da firmadan resmi açıklama gelmeden tahmin yürütmenin ötesine geçemeyeceğini de hatırlatmamız gerekiyor.

:: Sizce Moto G5S’in fiyatı ne kadar olacak?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Moto G5S’in Avrupa fiyatı belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moto G5S’in Avrupa fiyatı belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moto G5S’in Avrupa fiyatı belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "