Okunma

Moto G6 ne zaman geliyor?


15 Mart 2018 Perşembe 09:00
Moto G6 ne zaman geliyor?

Motorola’nın yeni Moto G6 serisinin çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler de internette dolaşmaya başladı. ABD merkezli firmanın G6 ve E5 ailesinin tanıtımı için çok yakında bir etkinlik düzenlemeyi planladığı ortaya çıktı.

Moto G6 ve Moto E5 ne zaman tanıtılacak?

Öncelikle bahsi geçen etkinliğin şaşırtıcı olmadığını söylememiz gerekiyor. Çünkü geçtiğimiz dönemde Motorola’nın, 2018 yılının ilk yarısında tanıtmayı planladığı tüm akıllı telefonlar zaten ortaya çıkmış ve sızdırılmıştı. Bu cihazlar arasında Moto G6, G6 Plus ve G6 Play modelleri yer alıyordu.

Ayrıca Tayland ve Endonezya’da G6 ailesinin yeni üyeleri çoktan onaylarını almış durumdaydı. Fakat yine de bu cihazların resmi tanıtım tarihleri hakkında bir bilgi bulunmuyordu. Durum bugün değişti ve kesin tarih verilmese de, çok yakında etkinliğin düzenleneceği ortaya çıktı.

Moto G6

G6 ailesi hakkında gizemini koruyan iki farklı konu daha var. Bunlardan birincisi cihazların hangi tarihte piyasaya sürüleceği. İkincisi ise piyasaya sürüldüklerinde nasıl bir fiyat etiketine sahip olacakları. Aynı şekilde yine bahsi geçen etkilikte tanıtılacak olan Moto E5 ailesi de gizemini koruyor.

Yine de Moto G6 ve Moto E5 ailelerinin teknik özellikleri çoktan ortaya çıkmış durumda. Eğer cihazların teknik özelliklerini merak ediyorsanız, yukarıda yer alan haberimize giderek tüm detaylara göz atabilirsiniz.

:: Motorola’nın yeni akıllı telefonları sizce istenen başarıyı elde edebilir mi?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Moto G6 ne zaman geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moto G6 ne zaman geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moto G6 ne zaman geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "