Okunma

Moto Kamera yeni özelliklerine kavuştu!


09 Haziran 2018 Cumartesi 20:00
Moto Kamera yeni özelliklerine kavuştu!

Lenovo’nun satın alarak alt markası altına getirdiği Motorola’nın akıllı telefon modellerindeki kamera yazılımı Moto Camera 2, önemli özelliklere kavuşarak güncellendi. Moto Kamera güncelleme ile Google Lens desteğine kavuştu ve yeni özellikleriyle daha başarılı bir hale geldi.

Moto Kamera güncelleme ile hangi özelliklere kavuştu?

Moto Kamera güncelleme ile yeni özelliklerine kavuştu!

Motorola’nın akıllı telefonlarında kullanılan kamera uygulamasındaki en büyük değişikliğin arayüzde yer aldığı görülüyor. Yeni arayüz ile Motorola kullanıcılarına, güncellenen kamera uygulaması ile birlikte daha da kullanım kolaylığı sunulduğu görülüyor.

Ayrıca Moto Kamera uygulaması, artık Google Fotoğraflar uygulaması ile daha da entegre bir şekilde çalışacak. Moto Kamera yazılımıyla, portre modu ve en iyi çekim moduyla çekilen fotoğraflar, Google Fotoğraf uygulamasında ufak bir işaretle belli olacak.

Arayüzde detaylı bakıldığında ise Google Lens uygulamasının kısa yolunun arayüzde yer aldığı görülüyor. Bu sayede kullanıcılar Google Lens’e daha rahat bir şekilde geçiş yapabilecekler.

Bunların yanı sıra Moto Camera 2 uygulamasın kullanarak yakınlaştırma yapabilmek için tek parmağı yukarı sürüklemek yeteri olacak. Pozlama değeri ise odak noktasının belirlenmesinin ardından, yine tek parmağı aşağı – yukarı hareket ettirerek ayarlanabilecek.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve dosya yazılarını insanlara aktarmak için ShiftDelete.Net'te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Moto Kamera yeni özelliklerine kavuştu!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Moto g4 de gelecekmi acaba android market ten baktım sürüm desteklemiyor diyor.

  2. Tayfun dedi ki:

    Zaten yukarı kaydırarak yakınlaştırma yapılıyor ki. 🤔

" Moto Kamera yeni özelliklerine kavuştu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Moto Kamera yeni özelliklerine kavuştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Moto Kamera yeni özelliklerine kavuştu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "