Okunma

Motorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları Avea’da!


09 Eylül 2011 Cuma 13:14
Motorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları Avea’da!

20 Ağustos 2011 tarihinde Motorlu Taşıtlar Sınavı’na giren Avealı adaylar, 9 Eylül’de açıklanan resmi sınav sonuçlarını, TC Kimlik numaralarıyla 5757‘ye TC Kimlik No MTS yazıp SMS göndererek (Örnek:12345678901 MTS) veya 0555 757 57 57 numaralı hat üzerinden sesli yanıt sistemi aracılığıyla TC kimlik numaralarını belirterek SMS olarak alabilecek.

Yapılan her bir SMS sorgulaması ve sesli yanıt sistemi aramaları arama başına 1,6 TL ile ücretlendirilecek olup detaylı bilgiye ise www.avea.com.tr adresinden ulaşılabilir.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Motorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları Avea’da! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları Avea’da! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları Avea’da! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "