Motorola Moto X4’ün Avrupa fiyatı belli oldu!


28.07.2017 12:00:00
Motorola Moto X4’ün Avrupa fiyatı belli oldu!

Lenovo’nun çok yakında tanıtacağı iddia edilen yeni akıllı telefonu Moto X4’ün Avrupa fiyatı da belli oldu. Görünüşe göre cihazın 32 GB’lık sürümüyaklaşık 350 euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

64 GB’lık sürümün fiyatı ne olacak?

Yaşanan bu sızıntıyla birlikte en çok merak edilen şeylerden biri de Motorola Moto X4‘ün 64 GB’lık sürümünün nasıl bir fiyatlandırma politikasıyla satışa sunulacağı oldu.

Fakat ne yazık ki şimdilik bu sürüm için bir bilgi bulunmasa da, 350 euro’dan satışa sunulacak olan 32 GB’lık modelden biraz daha pahalı olacağını söylemek yanlış olmaz.

17-07/28/motorola-moto-x4-sdn-shiftdelete.jpg

Yine de fiyatlandırmanın beklentilerin altında kaldığını ve Motorola Moto X4‘ün beklenenden daha ucuza satışa sunulacağını da belirtmemiz gerekiyor. Bu yüzden 64 GB’lık sürümün de pek de pahalı olmayacağı düşünülebilir.

Motorola Moto X4‘te 5.2 inç’lik Full HD ekran, 3 GB bellek kapasitesi, 12MP’lik özçekim ve 16 MP’lik ana kamera yer alacak. Cihazın işlemcisi ise Snapdragon 630 ya da Snapdragon 660 olarak tercih edilecek ama henüz resmi duyuru gelmediği için bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değil.

:: Moto X4’ün fiyatını nasıl buldunuz?


  • yazarMurat Sağlam

    Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
    Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yorum yazın

    Geri bildirim