Okunma

Motorola Tabletler Ve 4G Telefon Geliyor


09 Aralık 2010 Perşembe 14:30
Motorola Tabletler Ve 4G Telefon Geliyor

Apple iPhone ve iPad’lerin piyasayı kasıp kavurmasının ardından Motorola’dan karşı bir hamle geliyor. İsviçre’de yapılan Credit Suisse 2010 Teknoloji Konferansı’nda konuşan Motorola yardımcı CEO’su Sanjay Jha, şu an çok popüler olan Droid serisiyle birlikte yeni telefonlarını, Verizon yeni iPhone’u takdim ettiğinde piyasaya süreceğinin ipuçlarını verdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, önümüzdeki yıl 4G telefonlar piyasada olacakmış. Buna ek olarak yakın bir gelecekte 7 ve 10 inç’lik tabletler de ortaya çıkacak.

Motorola yöneticileri her ne kadar önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde pazar payında düşüş beklese de, bunun fazla sürmeyeceğinden çok umutlu. Hatta Apple’ın kurucularından Steve Wozniak da, geçenlerde Droid serisinin akıllı telefon pazarını ele geçireceğinden bahsetmiş. Ülkemizde 3G henüz yaygınlaşmaya başlamışken, diğer ülkeler bu aralar 4G’den sıkça bahsetmeye başladı bile.

Acaba Motorola, Amerika pazarında beklediği bu başarıyı küresel olarak yakalayabilecek mi?

:: Motorola’nın yeni hamleleri hakkında düşünceleriniz neler?

Yazan: Emre Tatlıyer
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Motorola Tabletler Ve 4G Telefon Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorola Tabletler Ve 4G Telefon Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola Tabletler Ve 4G Telefon Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "