Okunma

Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor


14 Aralık 2014 Pazar 09:00
Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor

Motorola COO’su Rich Osterloh geçtiğimiz günlerde Hindistan’ı ziyaret etti ve önemli açıklamalarda bulundu. The Economic Times’ın paylaştığı habere göre COO, Motorola’nın Hindistan için yeni planları olduğundan bahsetmiş. Osterloh’a göre şirket 2015 yılında ülkenin en büyük 3. akıllı telefon üreticisi olmayı planlıyormuş.

Öte yandan isim, Motorola’nın bütçe dostu, uygun fiyatlı yeni akıllı telefonların üzerinde çalıştığını, 4G destekli bu cihazlar ile Hindistan’da büyük yükseliş beklediklerini söylüyor.

14-12/13/moto-e.jpg

Rich Osterloh, ne tür 4G akıllı telefonların bizleri beklediğini, ne gibi donanımsal özellikler ile karşılaşacağımızı söylemezken, tahminler de Moto E’nin yeni bir sürümünden yana oldu. Moto E, Hindistan’da ciddi bir satış başarısı yakalamıştı. LTE/4G destekli yeni Moto E’nin 4.5 inç (540 x 960 piksel) ekran, daha iyi bir işlemci ve Android Lollipop ile gelmesi bekleniyor.

:: Motorola Moto E’nin Yenisi Geliyor

Motorola hali hazırda Hindistan’ın en büyük beşinci akıllı telefon şirketi konumunda bulunuyor.

:: Bütçe dostu yeni Motorola telefonlar ülkemize uğrar mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Uygun fiyata 4G telefon yapmak önemli ancak bunu geniþ pazarda sunabilmek daha önemli. Ayrýca Türkiye de bu tarz telefonlar vergiler vs. yüzünden malesef dünya fiyatlarýnýn çok üzerinde. Ama Motorolanýn tekrar eski gücünü kavuþmasý mobil platformda rekabeti çok arttýracaktýr.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiye’ye de gelsinler artık.

" Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola, Uygun Fiyatlı 4G Telefonlar Üretiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "