Okunma

Motorola’dan Ay Telefonu


06 Temmuz 2009 Pazartesi 13:19
Motorola’dan Ay Telefonu

Motorola Moon‘nun yaratılış amacı insanoğlunun aya ayak basmasının 40. yıldönümünü kutlamak. Motorola Apollo projesinde görevler üstlenmişti ve önemli ekipmanları sağlamıştı. Telefonun ortaya çıkan ruhu aslında genel olarak lazer oyma makinesi gövdesine benziyor. Telefonun arka bölümünde “Motorola Aura Gökyüzü sürümü ve Apollo 11 görevinin anısına 20 July 1969 yazısı bulunuyor. Mobil telefonun sesi ise Armstrong’un ünlü sözü “Bu benim küçük bir adımım ama insanlık için büyük bir adım” olarak ayarlanabiliyor.

Motorola Aura Moon, Ağustos ayından itibaren satışa sunulacak. Ürünün fiyatına henüz karar verilmemiş ama oldukça pahalı olacağı kesin.::
Ürün hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Motorola’dan Ay Telefonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorola’dan Ay Telefonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola’dan Ay Telefonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "