Motorola’dan Tutkunun Devamı: V3X


27 Ekim 2005 Perşembe 14:00
Motorola’dan Tutkunun Devamı: V3X

SDN okurlarına tanıtacağımız bu yeni telefon da, burada tanıttığımız diğer telefonlar gibi bir devam serisi. Motorolanın bundan önceki RAZR V3’ün revize edilmiş sekli.  V3’te var olan özellikler ve duruş itibariyle yarattığı etkinin farkında olan tasarımcılar, bu telefonla birlikte daha birçok özelliği aynı telefona yerleştirerek stilin devamını getiriyorlar.

Boyutlarla beraber özellikler de artmış
RAZR V3X’in boyutlarında bir genişleme söz konusu: 99 x 53 x 19.6 mm , 125 g. Ama eklenen özellikler düşünülünce, bunun kimseye zararı olmayacağı kanısındayım. Bluetooth, Java, USB Port, GPRS sınıf 10, SyncML WAP 2.0, 3 bant desteği (GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900) ilkinde var olup ikincisinde de saklanan özellikler.

AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3 ve Real Video dosyalarını çalabilen geliştirilmiş yeni media player ve artılmış pil (artılırmış fakat özellikler dolayısıyla daha az süre yeterli olacak, Stand-by maksimum:  250 saat, konuşma süresi maksimum: 5 saat) sayesinde geliştirilen alete ilkindeki VGA (640*480) kamera, UMTS desteğiyle birlikte video görüşme için aletin kapağının içine yerleştirilmiş.

Daha net resimler ve yükseltilebilir hafıza
Dışındaki VGA kamera, 2 megapiksellik bir kameraya dönüştürülmüş. 2 ekran, görüntü özelliklerini korumuş. Dış ekran (4096 renk, STN 96 x 80 piksel), iç ekran ( 256K renk,TFT,320 x 240 pixel),  SMS, MMS, E-posta desteği sunan telefona  ayrıca ilkindeki 5.5 megabyte’lık hafızayı yetersiz gören motorola teknikerleri bu hafızayı sabit tutarak son olarak 512 megabyte’a kadar destekli Transflash (MicroSD) kart desteğini eklemişler. Bununla birlikte telefonun farklı yapan özelliği olan muhteşem görüntüsü korunmuş ve telefonda teknolojinin getirdiği her türlü yenilik eklenmiş.

Bu telefonla birlikte Motorola da diğer telefon şirketleri gibi teknolojik özellikleri, yeni modellere aktarmak yerine,  eski ve çok satan modellerini revize ederek teknolojiyi sunma peşinde. Motorola V3ü çok beğendiyseniz, bu telefon size ondan fazlasını sunuyor. 
 
Bir dakika durmanızı tavsiye etmem fakat, telefonun çıkış zamanı (4. çeyrek, 2005) olarak gözüküyor.  Türkiye’ye gelme süresini de dikkate alırsak , biraz beklemeniz gerekecek. Bu telefonla birlikte telefonların mevcut teknolojiyi takip ettikleri, var olanı geliştirdikleri de gözlemlerimiz arasında.Eğer, stil ve özelliklerin bir arada olduğu bir telefon arıyorsanız veya bir V3 tutkunuysanız V3X”in sizi tatmin edememesi düşünülemez.

:: Bilgi için: Motorola
:: Fiyat: Henüz belli değil
:: Yazar: burningbalde

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

Telefonda sözü edilen 8x digital zoomdan söz etmedim çünkü digital zoom’a inanmıyorum koysunlar 8x optic zoom o zaman yazalım:)

SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

Katılıyorum sana. Bana dijital zum ile gelmeyin.

SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

Ben Motorola’nın menüsünü beğenmiyorum. Görsellik olarak. Gerçi bu telefonda geliştirmiş olabilirler ama bilmiyorum.

Diğer özellikleri güzel.

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

dil karekterleri hakkında yorum yaparmısınız . alınabilirmi yoksa ?

" Motorola’dan Tutkunun Devamı: V3X konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorola’dan Tutkunun Devamı: V3X ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola’dan Tutkunun Devamı: V3X ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!