Okunma

Motorola’nın Yeni Saatinde Tasarım Seçenekleri


27 Şubat 2015 Cuma 09:00
Motorola’nın Yeni Saatinde Tasarım Seçenekleri

Akıllı saat pazarı güçlenerek yoluna devam ediyor. Apple’ın çok kısa bir süre sonra tüm detaylarını sunması beklenen saati Apple Watch büyük bir heyecanla beklenirken, rakip firmalar da yeni atılımlar ile şirketin karşısına dikilmeyi planlıyor. Bunlardan bir tanesi de Moto 360 ile dikkat çeken Motorola oluyor.

Gelen bilgilere göre Motorola yeni nesil akıllı saatinde farklı tasarım seçenekleri sunacak ve müşterisine çok farklı alternatifler gösterecek. Motorola’nın önde gelen isimlerinden Dickon Isaacs’in Wired’a verdiği röportaja göre üretici yeni Motorola 360 akıllı saatinde yeni şeyler deneyecek.

Moto Maker ile tasarım seçeneklerinin önemini hatırlatan şirket daha önce Moto 360 için de aynı planı yapmış ama nedense sürekli ertelemeye gitmişti. Moto Maker’ın Mart ayında tekrar ortaya çıkacak olmasıyla saatin yeni müşterileri birbirinden özel alternatifler arasında dolaşabilecek. Kaynağa göre saatin kaplaması siyah, gümüş ve şampanya altın renginde olabilecek, kayışlar iki farklı boyutta ve deri ile metal seçenekleriyle gelecek.

11 farklı saat yüzü üzerinden seçim yapabilecek olan Motorola müşterileri birkaç hafta içinde farklı sürprizlerle de karşılaşabilirmiş.

:: Yeni akıllı saatler hakkında neler düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Motorola’nın Yeni Saatinde Tasarım Seçenekleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ayda bir saat tanıtır oldular. Bununda cıvığını çıkarırlar. Apple iyidir aga yılda 1 tane en iyisi.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    tam benlik

" Motorola’nın Yeni Saatinde Tasarım Seçenekleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorola’nın Yeni Saatinde Tasarım Seçenekleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola’nın Yeni Saatinde Tasarım Seçenekleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "