Okunma

PS Move Ne Kadar Sattıldı?


07 Aralık 2010 Salı 13:14
PS Move Ne Kadar Sattıldı?

PlayStation 3′ün çiçeği burnundaki hareket algıyacı sistemi PS Move’un pazara sürüldüğü ilk iki aydaki satış rakamları bugün firma tarafından açıklandı.

Sony yetkilileri, Amerika, Avrupa ve Asya’dan bir ay önce Japonya’da satışa sunulan cihazın 4.1 milyon satış rakamına ulaştığını duyurdu.

Peki, bu kontrol sistemi ülkemizde nasıl bir satış tablosu yakaladı. Sony Eurasia yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Move 1 aylık sürede Türkiye pazarında 20 bin adet satış elde etti.

Türkiye’de Ne Kadar Sattı?

 


 

Amerika, Avrupa ve Asya‘da ve 1 ay önce de Japonya‘da gerçekleştirilen dünya lansmanını takiben geçen bu kısa sürede ulaştığı satış adetleri ile dünya çapında rekor niteliğinde bir başarıya da imza attı.

Şimdilik 25 oyun tarafından desteklenen PS Move, 2011 yılında daha büyük bir kitleye hitap edecek.

:: PS Move’u denediniz mi? Sizce bu ürün için ne gibi destekler verilmesi gerekir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PS Move Ne Kadar Sattıldı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS Move Ne Kadar Sattıldı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS Move Ne Kadar Sattıldı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "