Okunma

Firefox 3.5 Her Yerde Sizinle


05 Haziran 2009 Cuma 07:51
Firefox 3.5 Her Yerde Sizinle

Firefox 3’ten iki kat hızlı olacağı söylenen yeni Firefox 3.5 için son viraj da alındı. 4. Beta sürümün ardından artık hepimiz nefeslerimizi tuttuk, kararlı sürümü bekliyoruz. Ancak beklemek yerine eyleme geçmeyi seçen geliştiriciler, Firefox 3.5 için bir portatif sürüm yayınladı.

Portatif Firefox 3.5 Beta 4, Windows’un kök dosyalarında yer edinmeden, harici sürücülerden çalışabiliyor. Bunun anlamı da; USB bellek veya diğer taşınabilir disklerinize bu programı atarak, Firefox 3.5 keyfini her yerde yaşayabilirsiniz.

:: Firefox Portable 3.5 Beta 4’ü indirin.

:: Tarayıcınızı USB belleğinizde taşıyor musunuz?

Bilgi İçin : Portable Apps
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Firefox 3.5 Her Yerde Sizinle”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    harikasın mali müşavirliğin yanında yaptığın işler fevkalede. Başarılar

" Firefox 3.5 Her Yerde Sizinle konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox 3.5 Her Yerde Sizinle ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox 3.5 Her Yerde Sizinle ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "