Okunma

Mozilla’dan Firefox’a Dişli Rakip!


09 Mayıs 2009 Cumartesi 09:11
Mozilla’dan Firefox’a Dişli Rakip!

İlk olarak bir yıldan uzun bir süre önce tanıtılan Prism, Mozilla’nın web uygulamalarını masaüstüne taşıma platformu olarak adlandırılabilir. Son olarak yeni web sitesi açılan Prism, ayrıca ilk beta sürümüyle de kullanıcılara sunuldu. İster Firefox eklentisi, isterseniz başlı başına bir program olarak indirebileceğiniz Mozilla Prism’e sistem tepsisi desteği ve uygulamalara özgü ayarlar gibi yenilikler getirilmiş.

Sitelerin kendi favicon’larını beğenmemeniz durumunda, kendi simgelerinizi de aktarabildiğiniz Prism ile internet tarayıcınızı artık sadece ShiftDelete.Net‘i gezmek için kullanabilirsiniz.

:: Prism’i Firefox’a ekleyin.

:: Prism’in kendi programını indirin.

Prism sayesinde Gmail gibi web servislerini masaüstüne taşıyabilirsiniz.

:: Mozilla Prism, Firefox’un yerini alır mı?

Bilgi İçin : Mozilla Prism
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Mozilla’dan Firefox’a Dişli Rakip!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    chrome bunu çıktığı günden beri yapabiliyor gayette başarılı

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel bir uygulama

" Mozilla’dan Firefox’a Dişli Rakip! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla’dan Firefox’a Dişli Rakip! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla’dan Firefox’a Dişli Rakip! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "