Okunma

Mozilla Uygulama Paketini Yeniledi


04 Mart 2009 Çarşamba 16:39
Mozilla Uygulama Paketini Yeniledi

Ücretsiz ve açık kaynaklı bir internet uygulamaları paketi olan SeaMonkey, Mozilla‘nın sekmeli web tarayıcısı, e-posta ve haber istemcisi, pop-up engelleyici, HTML düzenleyici ve IRC istemcisi gibi web araçlarını içeriyor. Eski adı Mozilla Application Suite olan yazılımın yeni sürümü olan SeaMonkey 2.0 Alpha 3‘ü işletim sisteminize uygun olarak aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

:: Windows için Mozilla SeaMonkey 2.0 Alpha 3’ü indirin.

:: Linux için Mozilla SeaMonkey 2.0 Alpha 3’ü indirin.

:: Mac OS için Mozilla SeaMonkey 2.0 Alpha 3’ü indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mozilla Uygulama Paketini Yeniledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla Uygulama Paketini Yeniledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla Uygulama Paketini Yeniledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "