Okunma

Mozilla Test Pilotu Arıyor


21 Ocak 2009 Çarşamba 10:40
Mozilla Test Pilotu Arıyor

Mozilla Labs, Test Pilot adındaki yeni projesini tanıttı. Henüz yürürlüğe girmeyen proje, gönüllü olarak katılım gösteren Mozilla kullanıcılarından anonim bilgiler toplayan bir eklenti olacak.

Bilgiler İhtiyaca Göre Toplanacak

Test Pilot‘un diğer anonim bilgi toplama yöntemlerinden farkı ise, bir Mozilla araştırmacısının sadece belirli bir bilgiye ihtiyaç duyduğunda o verilere ulaşacak olması; örneğin kullanıcıların kaç tarayıcı sekmesi açtıkları gibi.

Gönüllü katılımla gerçekleştirilecek olan Test Pilot programı için Mozilla, Firefox kullanıcılarının yaklaşık %1’inden katılım ümit ediyor.

:: Test Pilot projesi başladığında katılmayı düşünür müsünüz?

Bilgi İçin : Test Pilot
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Mozilla Test Pilotu Arıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet kessinlikle yeterki microsoftu geçsin

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Firefox’a can feda 🙂

" Mozilla Test Pilotu Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla Test Pilotu Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla Test Pilotu Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "