Okunma

MP3 Dosyalarını Cepte Düzenleyin


24 Mayıs 2009 Pazar 10:18
MP3 Dosyalarını Cepte Düzenleyin

Multimedya özellikleriyle ilgi çeken mobil cihazların artık birçoğunda MP3 desteği bulunuyor. Yasal olarak satın alınan tüm MP3 dosyalarında etiketler girilmiş olsa da bu etiketleri istediğiniz gibi düzenlemek, arşivlerinizi kolayca yönetmek için artık Symbian’da kayda değer bir seçeneğiniz var.


Uygulamanın ayarları oldukça kapsamlı

“MP3 TagEditor” Symbian S60 3. sürüm cihazlar için geliştirilen Python tabanlı bir uygulama. MP3 dosyalarınızın içinde bulunan başlık, şarkı adı, albüm adı, türü gibi etiketleri düzenleyebilmenizi sağlıyor. Başarılı bulduğumuz uygulamanın sistem kaynağı tüketiminde cömert olduğunu belirtelim. Buradan indirebileceğiniz uygulama, çalışabilmek için “Python Ultra Module Pack”e ihtiyaç duyuyor.

:: MP3 arşivinizin etiketlerini düzenliyor musunuz?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MP3 Dosyalarını Cepte Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MP3 Dosyalarını Cepte Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MP3 Dosyalarını Cepte Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "