Okunma

MS Öğrencilerden Gönül Alıyor


27 Haziran 2005 Pazartesi 21:00
MS Öğrencilerden Gönül Alıyor

Windows XP için hazırlanan
Microsoft Shared Computer Toolkit, okul laboratuarları, herkese açık olan kütüphaneler, internet kafeler ve diğer paylaşım ortamlı bilgisayar grupları olan yerlerde etkin olarak kullanılabilecek.

Sonuç olarak Microsoft’un eğitim kurumlarını hedefleyen yeni yazılımları biraz heyecan yaratsa da, yazılım içeriklerine bakıldığında, kendi başlarına kullanılmayacak olan ve fiyatı öğrencilere göre oldukça pahalı olan diğer yazılımların da kullanılmasını gerektiren yeni ürünler olmaktan öteye gidemiyor.

Bu konuyu forumda tartışmak için tıklayın.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MS Öğrencilerden Gönül Alıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MS Öğrencilerden Gönül Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MS Öğrencilerden Gönül Alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "