MSI Gaming Pro Carbon kutusundan çıkıyor!


16 Nisan 2017 Salı 08:50
MSI Gaming Pro Carbon kutusundan çıkıyor!

AMD Ryzen işlemcileri için geliştirilen anakartlar ofisime gelmeye devam ediyor. AMD Ryzen işlemcilerinin yüksek performans ve overclock arayanlara özel X370 çipsetine sahip anakartları arasındaki önemli modellerden biri olan MSI Gaming Pro Carbon ofisimize geldi ve detaylı inceleme öncesinde bu güzel anakartı kutusundan çıkarttık.

MSI Gaming Pro Carbon X370 anakart kutusundan çıkıyor!

Sahip olduğu güçlendirilmiş ve şık tasarımı ile dikkat çeken MSI Gaming Pro Carbon modeli, bellek Boost modu ile DDR4 belleklerin 1.6x kat daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

Overclock yetenekleri de X370 çipsetini taşıyan bu anakartın başka bir dikkat çeken detayı.Detaylı inceleme öncesinde sizleri MSI Gaming Pro Carbon kutu açılış videosu ile baş başa bırakıyoruz.


 • yazarKaan Arlı

  İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “MSI Gaming Pro Carbon kutusundan çıkıyor!” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   sdn de adblock kullanmıyorum yalnız sağ alt tarafta video açılıyor birde sesli açılıyor şuanda ford türkiye reklamı açılıyor ve gerçekten çok rahatsız edici umarım bununla ilgili bir çalışma yaparsınız.

  Yorum yazın

  Geri bildirim